Tuoteparametrien vertailu
| Osatyyppi | Levyjarru |
| Elinkaaren tila | Käytettävissä tilaamiseen |
| Pakkaussisältö | Paksuus; Ohjearkki; Kiinnike; Laitteistopakkaus |
| UPC | 00082617757690,00082617757683 |
| Pakattu paino | 6.30 lb |
| OE -numerot | 44011EA04A, 44011ZL40A, 44011ZL42A, 5540282Z00, 5540282Z20 44001EA04A, 44001ZL40A, 44001ZL42A, 5540182Z00, 5540182Z20 |
| Väline | Nissan/Suzuki |
| Bleeder -portin koko | M10x1.0 |
| Kiinnitysreiän langan halkaisija | 0,472 tuumaa |
| Kiinnitysreiän langan halkaisija | 11,98408 mm |
| Asennusreiän säikeen koko | M12x1.25 |
| Asennusreiän halkaisija | 0,472 tuumaa |
| Asennusreiän halkaisija | 11,98408 mm |
| Sisääntulolangan koko | M10x1.0 |
| Sisääntulon koko | 0,394 sisään |
| Sisääntulon koko | 10,00366 mm |
| Mäntämateriaali | Teräs |
| Männän määrä | 1 |
| Männän halkaisija | 1,5 tuumaa |
| Männän halkaisija | 38,09 mm |
| Tuotteen nimi | Automaattinen jarrujärjestelmän paksuus |
Yrityksen historian esittely

Cangzhou Kafeier Auto Parts Co., Ltd.
Vuonna 2015 perustettu, olemme henkilöautojärjestelmien/komponenttien pro -yritys, jolla on 30+ vuoden tuotantokokemus, 200 m vuotuinen tulos. Kannetaan 3000 mallia (Volkswagen, Audi, Toyota, Benz, BMW, jne.) Ja tarjoamme mukautettuja jarrujen kalippaleita OEM -numerolla. Raudan, alumiinin, kumin jne. Casting/Stainging -sovelluksella Pro -testausvälineellä. Kaikissa tuotteissa on IATF 16949 -sertifikaatti.
Tuotteen esittely
Jos "jarrujen paksuus" jättää sinut naarmuuntumaan päätäsi, älä huoli - olet hyvässä seurassa. Nämä autosi jarrujärjestelmän laulamattomat tähdet tekevät raskasta nostoa, mutta suurin osa meistä ei koskaan ajattele heille toista ajatusta. On aika muuttunut.
Tässä on LowDown: Kun lyö jarruihin, paksuus on MVP: t. Ajattele niitä pieninä, kovina kiinnittiminä - Ne tarttuvat jarruroottorien (pyörien takana olevat kiiltävät metallilevyt) jarrutyynyjen avulla, ja niiden tarttuminen luo kitkaa, joka hidastaa sinua. Ei paksuus? Ei pysähtymistä. Yksinkertainen.
Pidä niitä kunnossa, tarkkaile punaisia lippuja: Squeaky -jarrut tai hämärtävä pysäytys saattaa tarkoittaa, että ne eivät kiinnitä tasaisesti. Ja älä ohita tavallisia tarkistuksia - puhdas, hyvin - öljyttyjä paksuussuojauksia tarkoittaa sileää, turvallisia pysähtymisiä, joka kerta.
Seuraavan kerran kun osut jarruihin, säästä ajatus näille hiljaisille työntekijöille. Ne ovat syytä pysähtyä tasaisesti mailin jälkeen.

Ryhmäkuva näyttelyssä
Näyttelyn päätelmän lämpimässä hetkessä vangitsimme tämän arvokkaan ryhmäkuvan autoosien näyttelyhallin ydinalueelle. Kuvassa ryhmän jäsenet, näyttelykumppanit ja vierailijat, jotka pysähtyivät kommunikoimaan seisomaan vierekkäin. Niiden takana tuotteiden näyttötelineissä on edelleen päivittäisten keskustelujen pysyvä lämpö, ja käsillä olevat näyttelymateriaalit ovat heikosti näkyviä.
Jokaisessa hymyssä on valmistelupäivien hiki, innostus - sivustoviestinnästä ja mikä tärkeintä, teollisuuden kollegoiden viljely, joka kokoontuu yhdessä - keskusteluista tuotetiedoista yhteistyöhön liittyvien aikomusten syntymiseen, jokainen voitot tästä näyttelystä vangitaan.
Se ei ole vain valokuva, vaan myös lämmin todistus yhteistyöstämme kumppaneiden ja matkan kanssa alan rinnalla, mikä tuo näyttely täydelliseen läheisyyteen.





Faq
K: Mikä on kunkin kohteen vähimmäistilausmäärä?
V: Liiketoimintamallimme on pisteen myynti, ja jos meillä on varastot, Moqual -arvoisesti ei ole rajoitettua, voimme hyväksyä 10 kappaleen MOQ.
K: Onko yrityksesi tuottamat tuotteet sertifioitu?
V: Yrityksellämme on IATF16949 Automotive Industry Laadunhallintajärjestelmän sertifiointi, laadunhallintajärjestelmä B/T19001-2016/ISO 9001: 2015
Sertifikaatti


Yrityksellämme on kansainvälisten ja kotimaisten keksintö- ja hyödyllisyysmallipatenttien salkku, joka kattaa jarrujen paksuustuotteidemme keskeiset tekniset kentät -, joka tarjoaa vankan laillisen suojan tuoteinnovaatioille, suorituskyvyn optimoinnille ja markkinoiden kilpailukykylle. Lisäksi olemme onnistuneesti hankkineet IATF16949 (Automotive Industry - erityinen) ja ISO9001 Kansainvälisen laadunhallintajärjestelmän sertifikaatit. Nämä sertifikaatit takaavat tiukan laadunvalvonnan koko prosessin ajan raaka -ainevalinnasta ja tuotannon valmistuksesta lopputuotteen tarkastusten ja takaavat, että jokainen tuote erä täyttää sekä kotimaisten että kansainvälisten automarkkinoiden tiukat pääsystandardit.
Soveltuvat mallit
|
Vuosi |
Tehdä | Malli | Moottori |
| 2006 - 2008, 2011 - 2015 | Nissan | Raja | 2.4L |
| 2005 - 2019, 2021 - 2025 | Nissan | Raja | 2.5L |
| 2020 - 2025 | Nissan | Raja | 3.8L |
| 2005 - 2020 | Nissan | Raja | 4.0L |
| 2005 | Nissan | Xterra | 2.5L |
| 2005 - 2015 | Nissan | Xterra | 4.0L |
| 2009 - 2012 | Suzuki | Päiväntasaaja | 2.5L |
| 2009 - 2012 | Suzuki | Päiväntasaaja | 4.0L |
Suositut Tagit: Nissan-mallejen takajarrujen paksuus-Cardone 19-B2994 & 19-B2995, Kiinan takajarrujen paksuus Nissan-malleille-Cardone 19-B2994 ja 19-B2995 Valmistajat, toimittajat, tehdas


