tuoteparametrien vertailu
| Osatyyppi | Levyjarru |
| Elinkaaren tila | Käytettävissä tilaamiseen |
| Pakkaussisältö | Paksuus; Ohjearkki; Kiinnike; Laitteistopakkaus |
| UPC | 00082617798129 |
| Pakattu paino | 10,50 lb |
| OE -numerot | 410113SG0A, 410113SG0B, 410113SG0C, 41011ET000, 41011ET00A |
| Väline | Nissan |
| Bleeder -portin koko | M10x1.0 |
| Sisääntulon koko | 10,00366 mm |
| Mäntämateriaali | Teräs |
| Mäntämäärä | 1 |
| Männän koko OD - Imperial | 2,248 sisään |
| Männän koko OD - metri | 57,0992 mm |
| Tuotteen nimi | Automaattinen jarrujärjestelmän paksuus |
Jos "jarrupala" jättää sinut naarmuuntumaan päätäsi, älä huoli-olet hyvässä seurassa. Nämä autosi jarrujärjestelmän laulamattomat tähdet tekevät raskasta nostoa, mutta suurin osa meistä ei koskaan ajattele heille toista ajatusta. On aika muuttunut.
Tässä on LowDown: Kun lyö jarruihin, paksuus on MVP: t. Ajattele niitä pieninä, kovina kiinnittiminä-ne tarttuvat jarruroottoriin (ne kiiltävät metallilevyjä pyörien takana) jarrutyynyjen avulla, ja niiden tarttuminen aiheuttaa kitkaa, joka hidastaa sinua. Ei paksuus? Ei pysähtymistä. Yksinkertainen.
Pidä niitä kunnossa, tarkkaile punaisia lippuja: Squeaky -jarrut tai hämärtävä pysäytys saattaa tarkoittaa, että ne eivät kiinnitä tasaisesti. Ja älä ohita säännöllisiä tarkistuksia, jotka ovat puhdas, hyvin öljyttyjä paksuusarvioita, jotka ovat sileitä, turvallisia pysähtymisiä joka kerta.
Seuraavan kerran kun osut jarruihin, säästä ajatus näille hiljaisille työntekijöille. Ne ovat syytä pysähtyä tasaisesti mailin jälkeen.



Faq
K: Voinko liittää asiakkaan määrittelemän etiketin tai viivakoodin?
V: Yrityksemme voi mukauttaa OMD: tä.
K: Kuinka kauan tilauksen tekemisen jälkeen kestää yleensä?
V: Yleensä lähettäminen vie 2-3 kuukautta tilauksen tekemisen jälkeen.
Suositut Tagit: 19-B3306 Nissan-autokohtainen vasen etujarrun paksuus, Kiina 19-B3306 Nissan Autokohtainen vasen etujarrun paksuusvalmistajat, toimittajat, tehdas


