tuoteparametrien vertailu
| Osatyyppi | Levyjarru |
| Elinkaaren tila | Käytettävissä tilaamiseen |
| Pakkaussisältö | Paksuus; Ohjearkki; Kiinnike; Laitteistopakkaus |
| UPC | 00082617781381 |
| Pakattu paino | 13,50 lb |
| OE -numerot | 4775042090, 4775042091 |
| Väline | Toyota |
| Bleeder -portin koko | M7x1.0 |
| Sisääntulon koko | 10,00366 mm |
| Mäntämateriaali | Teräs |
| Mäntämäärä | 1 |
| Männän koko OD - Imperial | 2,495 sisään |
| Männän koko OD - metrinen | 63,373 mm |
| Tuotteen nimi | Automaattinen jarrujärjestelmän paksuus |
Valkoisessa - nyrkkeilykilpailussa autoturvallisuutta varten olemme mestarit - taontajarrun paksuus, jotka eivät vain täytä standardeja, vaan määrittelevät ne. Kuva automaattinen maailma leviävänä galaksina: 3, 000+ -mallimme? Ne ovat lopullinen työkalupakki, joka on valmis lukittumaan mihin tahansa ajon päälle, saksalaisista tarkkuuskoneista japanilaisten keksijöiden, amerikkalaisten lihasjättiläisten korealaisten tyylitähteisiin. Tarvitsetko jotain - - a - laji? Pudota OEM -numero, ja me suunnittelemme mukautetun mestariteoksen, joka sopii kuin hansikka.
Olemme enemmän kuin yritys - Olemme sinun ratsastuksesi - tai - die Partners. Pystysuoraan integroitu, kädet - ja nälkäinen yhteistyöhön, sukeltamme jokaiseen keskusteluun, jokaiseen yksityiskohtaan, puhaltaaksemme odotusten ohi. Yhdessä emme ole vain pitämässä -} Me kiihdyttämme, jota poltetaan horjumattomalla laadulla, rautakierroksen luotettavuudella ja palvelulla, joka ei koskaan osu jarruihin.



Faq
K: Mihin maihin olet viettänyt?
V: Yli 150 maata.
K: Mikä on toimitusaika?
V: Tuotevarasto on 1-5 päivää, ja tuotteiden tuotanto Toordersin mukaan kestää 1 viikko 1 kuukausi.
Suositut Tagit: Toyota Exclusive Vasen etuistuin, China Toyota Exclusive vasen etu -paksuusvalmistajat, toimittajat, tehdas


