Kuvaus tekniset parametrit
| Tuotteen nimi | Audi vasen etujarrun paksuus |
| Cardone | 19-B6156 |
| Pakattu paino | 12.40 lb |
| OE -numerot | 561615123,561615124,561615123A,561615124A |
| Väline | Volkswagen Passat |
| Bleeder -portin koko | M10x1.0 |
| Sisääntulon koko | 0,394 sisään |
| Männän määrä | 1 |
| Männän koko OD - Imperial | 2,242 sisään |
| Männän koko OD - metriikka | 56,9468 mm |
Vuonna 2015 perustetulla yrityksellämme on neljä tuotantolaitosta, joilla on 200+ työntekijät ja vuosituotanto 120 miljoonaa RMB. Varustettuna - talon T & K -tiimillä, edistyneillä tuotantokapasiteeteilla ja vahvoilla - myyntipalvelujen jälkeen, tarjoamme korkeaa - laadukasta autoteollisuuden jarrukomponentteja asiakkaille kaikkialla Kiinassa (Beijing, Tianjin, Zhejiang, Shandong, jne.) Ja globaalisti.
Pitkien - -kauden kumppanuuksien kautta johtavien kotiyritysten ja kansainvälisen kaupan laajentamisen kanssa olemme vahvistaneet asemamme luotettavana valmistajana ja jakelijana autoteollisuudessa.

Ostajien opas
| Vuosi | Tehdä | Malli | Moottori |
| 2014 - 2017 | Volkswagen | Passatti | 1.8L |
| 2012 - 2015, 2018 - 2020 | Volkswagen | Passatti | 2.0L |
| 2012 - 2018 | Volkswagen | Passatti | 2.5L |
| 2012 - 2018 | Volkswagen | Passatti | 3.6L |
| 2013 - 2017 |
Volkswagen |
Tiguan | 1.4L |
| 2009 - 2017 | Volkswagen | Tiguan | 2.0L |
| 2017 - 2018 | Volkswagen | Tiguan Limited | 2.0L |
Tehdaskuvat


Yrityksemme voi räätälöidä jarrujen paksuusmallit. Olet tervetullut tiedustelemaan räätälöinnistä
Osoitteemme
No.03 Laitteiden valmistussiirtopuisto, Huanghua -kehitysvyöhyke, Cang Zhou City, Hebein maakunta.
Puhelinnumero
+8615031419944
+8615831789123
E - posti
Sähköposti: kfe@ruifuauto.com

Faq

01. Mitä logistiikkamenetelmiä käytät kollektiivisesti? (Merirahti, lentoliikenteen rahti, pikatoimitus)
02. Kuinka kauan toimitus kestää yleensä tilauksen tekemisen jälkeen?
Suositut Tagit: Volkswagen vasen etujarrun paksuus 19-B6156, Kiina Volkswagen vasen etujarrun paksuus 19-B6156 Valmistajat, toimittajat, tehdas


