Tuotteiden kuvaus
| Tuotteen nimi | Jarrutyynyn korjauspakkaus |
| Alkuperä | Hebei, Kiina |
| OEW -numero | D1746 |
| Leveys | 141,6 mm |
| Korkeus | 59,4 mm |
| Paksuus | 20,3 mm |
| Sovellettava ajoneuvomalli | Ram promaster 1500 2014; Ram Promaster 2500; Ram Promaster 3500 |
| Olosuhteet | Uudet brändiautot |
| Materiaali | ruostumaton teräs |
| Laatu | 100% testattu |
| Vähimmäistilausmäärä | 100 sarjaa |
| Toimitusaika | 10-25 päivää |
| Takuu | Yksi vuosi |
| Tuotteen nimi | jarrutyynyklipit RAM -laitteisto |
Yhtiön esittely

Cangzhou KFE Auto Scends Co., Ltd., perustettu vuonna 2015, on Huanghua Ruifu Auto Scends Co., Ltd: n sijoittama kokonaan omistama tytäryhtiö. Yhtiö noudattaa uuden luomisen, koordinaation, vihreän, avoimuuden ja jakamisen ja jakamisen ja jakamisen ja jakamisen kanssa. Yrityksellä on nyt neljä tuotantolaitosta, joilla on yli 200 työntekijää ja vuosittainen tuotantoarvo 120 miljoonaa yuania. Oman suunnittelumme, tutkimus- ja kehitysryhmämme ja tuotantotiimimme, korkealaatuisten tuotteiden ja täydellisen myynnin jälkeisen palvelun kanssa yrityksemme on luonut pitkäaikaisia yhteistyösuhteita Beijingin, Tianjinin, Liaoningin, Hebei, Henanin, Shandong, Zhejiang- Pitkäaikaiset toimitussopimukset, joissa on monia tunnettuja kotimaisia yrityksiä, ja kehitetty tuonti- ja vientikauppa, tuotteet viedään ulkomaille ja niistä tulee jarrujärjestelmän osien ammatillinen tuotanto- ja myyntiyhtiö.
Tuotteen esittely
Auton jarrupalat viittaavat jarrumöihin tai levyihin kiinnitettyihin kitkamateriaaleihin, jotka pyörivät pyörillä. Kitkavuori ja vuoraus kohdistuu ulkoiseen paineeseen, aiheuttaen kitkaa ja saavuttaa auton hidastumisen tavoitteen.
Auton jarrupalat koostuvat pääosin teräslevyistä, liimaeristyskerroksista ja kitkalohkoista. Teräslevyt on päällystettävä ruostumisen estämiseksi. SMT-4-uunin lämpötilan seurantalaitetta käytetään lämpötilan jakautumisen havaitsemiseen pinnoitusprosessin aikana pinnoitteen laadun varmistamiseksi.
Tehdastyöpaja



Näyttely



todistus

Faq
Faq
K: Kuinka käsittelet laadukkaita valituksia?
V: Tarjoamme asiakkaille täydellisen myynnin jälkeisen palvelun 24 tunnin sisällä.
K: Mitä logistiikkamenetelmiä käytät kollektiivisesti? (Merirahti, lentoliikenteen rahti, pikatoimitus)
V: Käytämme yleensä meri rahtia.
Sovellettavat ajoneuvomallit
|
Autobrändi |
Väline |
tyyppi |
tietty vuosi |
|
Citroen |
Jumper2.0 Bluehdi 110 |
Laatikko |
2016- |
|
Citroen |
JUMPPERI |
Linja -auto |
2015- |
|
kaunis |
Nyrkkeilijä 2.0 Bluehdi 110 |
Laatikko |
2015 |
Ota yhteyttä ammattilaisihimme saadaksesi lisätietoja.
Suositut Tagit: Jarrutyynylippilaitteet RAM -RAM -laitteille, Kiinan jarrutyynylippilaitteille RAM -valmistajille, toimittajille, tehtaalle


